אודות FreeSim

חברת FreeSim מבית סמול וורלד תקשורת בינלאומית בע"מ פעילה מאז שנת 1998 ונותנת שירותי ערך מוסף בתעשיית התקשורת הבינלאומית. בין לקוחותינו בארץ ובחו"ל, נמנות חברות תקשורת כגון: טלפוניקה, בריטיש טלקום, טלקום איטליה, אמברטל, טלקום קולומביה, בזק בינלאומי, נטוויזן 013, אנטל צ'ילה, PLDT מהפיליפינים ורבות אחרות.
 
החברה מציעה מגוון רחב של שירותי תקשורת בינלאומיים מותאמים אישית, לחברות הטלפון הקווי כמו גם לחברות הסלולר,

סמול וורלד הינה החברה הגדולה והותיקה ביותר בתחום הסימים הבין לאומיים בארץ.

אנו מתמחים בלהציע ללקוחותינו מוצרים ופתרונות מהמובילים בתחום התקשורת הבינלאומית. מוצרים אלה מאפשרים למשתמשים לדבר במחירים אטרקטיביים במיוחד בארה"ב ובכל מקום בעולם. לקוחותינו יכולים להתקשר בעלות נמוכה במיוחד לכל טלפון נייח או נייד בעולם באמצעות תכניות התקשורת החודשיות של Freesim.

החזון שלנו

 לבנות חברה המבוססת על העקרונות הבאים:

• אמינות שירותים באיכות גבוהה לשביעות רצון לקוחותינו.
• רווחיות – לקוחות שחוסכים על ידי שימוש בתכניות התקשורת שלנו ומפיצים שמוכרים בהצלחה.
יציבות ניהול יעיל של הון ושל החברה.

אנו מאמינים שלכל אדם יש את הזכות ליהנות מחיי שפע, רווחה ואושר. על ידי זיהוי מראש של צרכי שוק התקשרות הבינלאומי, אנו נמשיך לפתח ולהציג לשוק פתרונות תקשורת גלובליים מובילים ללקוחותינו הנאמנים ולמפיצים שפועלים בכל העולם. אנו נוביל באומץ למקומות שאחרים לא העזו. חברה מסוג אחר עם משפחה של מפיצים מאומנים היטב עם מוטיבציה להצלחה, הממוקמים בכל העולם. השירותים של Freesim (בתהליך רישום פטנט) מאפשרים ללקוחותינו מגוון של פתרונות תקשורת. באמצעות כל טלפון בעולם  בתעריפים נמוכים במיוחד , הדגש שלנו הוא החיסכון בעלויות התקשורת.

השרות שלנו

אנו מתמחים בשרותי תקשורת בכל העולם, משווקים סים אמריקאי המשתלם והאיכותי ביותר. כמו כן אנו משווקים את הסים הבינלאומי, Simless הסים הותיק והנמכר ביותר בארץ.
אנו מעמידים לרשות לקוחותינו מוקד תמיכה 24/7 כולל שיחות חינם מחו"ל.

הצבנו את עצמנו כחברה מובילה בעולם התקשרות העסקית והקמנו שיתופי פעולה עם חברות מובילות ואמינות ביותר בתחום. תשתית התקשורת שלנו (שרתים, מתגים וכו`) ממוקמים באתרים שונים בעולם, בכדי ליצור מערכת גיבויים אמינה עם מינימום תקלות. השירות שאנו מספקים ברמה הגבוהה ביותר בתחום זה, כדי שתקבלו איכות שיחה גבוהה במיוחד באמצעות המערכת שלנו. אנו מציעים מוצרים ייחודיים לשוק התקשורת. חבילות התקשורת של Freesim מאפשרות לך להתקשר לכל מקום בעולם מהטלפון הנייד במחירים תחרותיים במיוחד ללא צורך בקישור אינטרנט זמין וללא צורך להיות בבית, במשרד, או ליד מחשב, בכדי לבצע שיחה. אנו כבר דאגנו מאחורי הקלעים לכל זה, כך שבאמצעות הטכנולוגיה המתקדמת שלנו, כל מה שצריך זה טלפון נייד, כדי שתוכלו להתקשר ולהתחיל לחסוך. אנו מציעים מבחר של תכניות תקשורת / חבילות תקשורת, כדי להתאים לצרכים ולתקציב שלך. יש לנו מבחר של תוכניות למדינות מסוימות כמו גם תכניות גלובליות לחיוג למבחר יעדים.

אנו מודים לך עבור ההתעניינות ב Freesim וממליצים על עיון בדפים נוספים באתר.